Nagymányoki SE klub hírei - 2008. május

2008.05.25. vasárnap
Helyszín: Nagymányok

Vezetõ: Kardos I.

Felnõtt: NSE - Bátaapáti 3:1 (0:1) G.:Lakatos (11-esbõl), Barabás 2 (1-et 11-esbõl).

NSE: Ziener- Fazekas, Lakatos, Galla, Horváth G. (Szigetvári)- Szabó F. (Feik), Herger, Szabó P., Losonci (Lõrincz)- Barabás, Guth Z.

A fölényben játszó hazaiak az elsõ félidõben beszedtek egy gólt (0:1). A második félidõben továbbra is a hazai fölény dominált, ami gólokat eredményezett. Elõször kezezésért jutottunk büntetõhöz, majd egy eladott labdából sikerült kontráznunk, melyet Áki góllal fejezett be.

Vezetõ: Anszló

Felnõtt: Sióagárd - NSE 2:2 (1:0) G.:Hoffman, Barabás.

NSE: Ziener- Fazekas (Schanzenbacher), Hofmann, Szigetvári (Lõrincz), Lakatos- Galla, Horváth G. (Feik), Szabó F. Guth- Barabás, Losonci.

Sióagárd - NSE 2:2 1 pont

A megszerezhetõ 33 pontból 18 pontot szereztünk.

Szabó Péter üzente 15 éve

Igazad van. Módosítva. Köszi az észrevételt.

Tovább

2008.05.14. szerda

Vezetõ: Minker Norbert

NSE - Bátaszék 0:4 (0:4)

NSE: Ziener (Kocsis)- Szigetvári, Lakatos (Petz B.), Hofmann (Lõrinc), Galla- Szabó F., Gere, Szabó P., Barabás, Guth (Teleki D.)- Steib (Miklós T.)

Az elsõ félidõben megmutatkozott az osztályok közti külömbség. Azonban a második játékrész a kieggyenlített játékról szólt.

Ezennel csapatunk elbúcsúzott a további MK küzdelmektõl.

Köszönjük a szurkolást nézõinknek!

Tovább

2008.05.11. vasárnap

Helyszín: Pincehely

Vezetõ: Bese Zoltán

Felnõtt: Pincehely - NSE 3:3 (0:2) G.:Guth, Barabás 2.

NSE: Kocsis (Ziener)- Horváth (Fazekas), Ecker (Lõrincz), Lakatos, Szigetvári- Szabó F., Herger, Galla, Barabás- Szabó P. (Losonci), Guth.

A mányoki fölény 80 percig tartott (0-3). Az utolsó tíz percben bekapott 3 gólt nem lehet megmagyarázni. Ezt mi .úrtuk el! Õsszel NSE - Pincehely 7:2.

Tavaszieredményeink: Bogyiszló - NSE 1:1 1pont

Dunaföldvár - NSE2:3 3pont

NSE - Bonyhádbörzsöny 1:0 3 pont

A megszerezhetõ 30 pontból 17 pontot szereztünk.

Ifi: Kéty - NSE 0:19

A gólok száma tükrözi a tudásbeli és hozzáállásbeli külömbségeket.

Tovább

A legõsibb focilabda

Gondoltad volna, hogy már 450 éve is volt focilabda? Akármilyen hihetetlen is, bizony, létezett már akkor, ugyanis ez a már-már régészeti leletnek számító különlegesség még ma is megvan. Állandó lakóhelye a stirlingi múzeum, ám most, a foci vb ideje alatt Németországban tekinthetõ meg a páratlan kincs...

A németországi futball-világbajnokság alkalmából a hamburgi Museum für Völkerkundében vendégeskedik a világ legrégebbi focilabdája.

Tovább

2008.05.04. vasárnap

Helyszín:Kéty

Vezetõ: Knap

Felnõtt: Kéty - NSE 1:5 (0:2) G.:Guth, Barabás 2, Szabó P., Galla

NSE: Kocsis- Steinhauser, Lõrinc, Ecker, Lakatos- Szabó F. (Feik), Herger (Rein), Galla, Barabás- Szabó P., Guth.

A kezdeti nehézségek után sima gyõzelem született. Õsszel NSE - Kéty 4:1.

A megszerezhetõ27 pontból 16 pontot szereztünk.

Ifi: Kéty - NSE 0:0 (0:0)

A mérkõzést szinte végig támadó nagymányoki fiatalok képtelenek voltak betalálni.