NSE - Tolnanémedi

Felnõtt: 4:1 (2:1) G.: Ecker, Barabás 2, Szabó P.

Ziener (Hucker)- Fazekas (Teleki D), Lakatos, Lõrinc, Krausz- Steinhauser (Rein), Ecker, Szigetvári (Erõs O.), Szabó F.- Barabás, Szabó P.

A mérkõzésrõl:

Az elsõ félidõ elején még alig-alig megyegetett a játék. Sõt egy védelmi-kapushibát kihasználva elõnyhöz jutottak a vendégek (0:1). Ezt követõen a hazaik vezettek több támadást, melynek gól lett az eredménye.

Tovább

2008.08.17. vasárnap

Kéty - NSE

Felnõtt: 1:2 (0:0) G.: Ecker, Barabás

Ziener- Horváth, Lakatos, Lõrinc, Krausz- Steinhauser (Szilágyi), Szabó F., Szigetvári, Szabó P. (Ecker)- Barabás, Fazekas (Rein).

Az elsõ félidõ 37' percétõl emberhátrányban játszó vendégek kitartottak a 71' percig. Ekkor egy védelmi hibát kihasználva jutottak elõnyhöz a hazaiak egy "hatalmas hálót rengetõ" góllal (1:0). Majd válaszul Ecker Bazsi szabadrúgását követõen egyenlítettünk (1:1).

Tovább

Sziasztok!

Nagy örömmel tájékoztatlak Benneteket, hogy megvan a bajnoki sorsolás.

A megyei II. osztályban idén 17 csapat küzdd majd a két szezonon keresztül tartó pontvadászatban.

Tehát a hétvégén kerül megrendezésre az 1. forduló, majd november 30-án lesz a 17. forduló. Csapatunk október 19-én a 10. fordulóban lesz szabadnapos. Az 1. fordulóban a Kéty csapatához látogatunk.

Kedves nézõinket szerettetel várjuk bajnoki mérkõzéseinkre.

Tovább

Sziasztok!

Véget ért a felkészülés. Az átigazolási idõszak is lezárult.

A csapat összetétele, mint minden évben most is változott. Sõt sajnos az elmúlt évekhez képest most különösen is nagy mozgás volt.

Érkezett:

Hucker András, Szilágyi Csaba, Mokos Zoltán, Marcsek János, Erõs Olivér, Götz Zoltán, Ettig Elõd, Schanzenbacher Sándor (ifibõl).

Távozott:

Kocsis Csaba, Losonczi Tamás, Guth Zoltán, Herger Dávid, Galla János (mind keletre igazolt)

Kiegészítésként még annyi, hogy Lakatos Tivumi János vállalta a felkérésünket és hasznos tagját fogja képezni a védelmünknek.

krausz peter üzente 15 éve

Aki elment, annak "isten veled"-nem viszont látásra a köszönésem

Tovább

Elkészült a 2008 / 2009-es bajnokság sorsolása.

A tavalyi bajnokságból Sióagárd, Börzsöny, Cikó, Mórágy, Kisdorog, Németkér, Magyarkeszi, Pincehely, Aparhant, Dunaföldvár, Bátaapáti csapatai, míg a megye III.-ból a Tolnanémedi és a Kölesd, illetve a megye I.-ből a Madocsa és a Kajdacs csapatai alkotják a megye II.-őt.

A bajnoki rajt augusztus 10-én indul. Csaptunk a Sióagárd vendégeként kezdi meg a pontvadászatot.